O nás

Naše společnost byla založena v roce 2010 s cílem nabídnout kvalitní služby v oblasti kosmetiky, omlazení, wellness, poradenství a procedur formování postavy. 

Dnes působíme v Čechách i na Moravě a estetické centrum To-well Brno je naším nejnovějším centrem.

Naším cílem je zajistit vysoce profesionální služby s osobním přístupem v příjemném a luxusním prostředí, prováděné nejkvalitnějšími odborníky v oboru, a to vše za dostupné ceny. Nabízíme zde širokou škálu služeb z oblasti kosmetiky, omlazení, formování postavy, poradenství a relaxace. Díky našim profesionálům se nejen budete cítit a vypadat lépe, ale především vám umožníme si ve shonu všedních dní odpočinout a relaxovat. Z vašich ošetření si odnesete nejen příjemný zážitek, ale také nové informace a doporučení, jak se o sebe lépe starat a pečovat.

Jsme v samém centru Brna, kde jsme pro vás upravili historické prostory secesního domu, doplnili je o moderní vybavení a služby na nejvyšší profesionální úrovni.

Věříme, že se zařadíte mezi tisíce stálých a spokojených zákazníků po celé republice, kteří se k nám rádi vracejí. Naším cílem dnes již není jen vysoká úroveň služeb a personálu, ale především jejich zlepšování. Proto velmi rádi oceníme jakékoliv podněty a připomínky, které povedou ke zvýšení vaší spokojenosti. 

Filozofie našeho centra 

„Vaše spokojenost je naší povinností“. Veškeré naše služby přizpůsobujeme vašim potřebám. Věříme, že naše hodnoty jsou tím pravým důvodem, proč se k nám naši klienti stále vracejí. Vaše maximální spokojenost je naším hlavním cílem.

Péče o klienta

O vaše maximální pohodlí se postará odborně vyškolený personál (nejen se vzděláním kosmetickým či masérským, ale i zdravotním či magisterským), který vám doporučí nejvhodnější typy procedur, zejména jejich kombinaci k dokonalému efektu a bude se vám věnovat po celou dobu vaší návštěvy.

Rozhodli jste se pečovat o své tělesné i duševní zdraví. Konzultace, vedení, pomoc a rady jsou jednou z věcí, kterými vám můžeme pomoci přímo v našem centru. Především klademe důraz na lidsky vstřícný přistup a na odbornou péči personálu o klienty.

Důležité upozornění: Všechny procedúry jsou prováděny pouze osobám starším 18 let. 

Nabídka služeb

Kontakt

Adresa

  • Bratislavská 2 , 602 00 Brno
  • brno@towell.cz

Otevírací doba

  • Pondělí – Pátek: 10:00 – 19:00 – dle objednávek

Kontaktní osoba

Provozovatel

  • The One Wellness s.r.o.
  • Národní Obrany 34, Praha
  • IČO: 24164305, DIČ: CZ24164305
  • Společnost The One wellness s.r.o je zapsána u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 184613 Základní kapitál 200.000.- Kč